ایزوگام غرب گستر شفق

ایزوگام غرب گستر شفق

شرکت غرب گستر شفق یکی دیگر از شرکت های فعال تولید ایزوگام در کشور می‌باشد که قصد معرفی آن را برای شما داریم. همه ی محصولاتی که در شرکت ایزوگام غرب گستر شفق  تواید می شوند  دارای نشان استاندارد ملی و نشان iso 2002  و iso2001  می باشند.  کیفیت محصولات تولید شده در مجموعه ی ایزوگام غرب گستر ممتاز بوده  و دوام بالایی دارند. در ساختار محصولات تولید شده در شرکت ایزوگام غرب گستر شفق از بهترین نوع الیاف ، پشم شیشه ، تیشو ، پلی استر و قیر پلیمری استفاده شده که موجب می شود تا این محصولات علاوه بر کیفیت بالا ، ماندگاری مناسبی داشته باشند.

ایزوگام غرب گستر شفق

محصولات این شرکت دارای 10سال ضمانت و 5 سال بیمه معتبر هستند. برای نصب محصولات تولید شرکت غرب گستر شفق ، مجموعه ی عایق کاران نوین پوشش به عنوان یک مرجع خدماتی فروش و نصب ایزوگام و عضوی فعال برای پخش و نصب ایزوگام در خدمت همشهریان عزیز می باشند.

خرید و نصب ایزوگام

در صورت تمایل به خرید و نصب ایزوگام غرب گستر با نمایندگی های ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان در تهران تماس بگیرید. همچنین شما می توانید برای خرید ایزوگام غرب گستر دو لایه با روکش آلومینیوم و پودری  را فقط با یک  تماس در محل مورد نظر خودتان تحویل بگیرید.

ایزوگام غرب گستر شفق

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : آبان ۱۵, ۱۳۹۶

ایزوگام غرب گستر شفق
4.8 (96%) 5 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت