ایزوگام نامرغوب در فصل پاییز

ایزوگام نامرغوب در فصل پاییز

ایزوگام نامرغوب در فصل پاییز : با فرار رسیدن فصل پاییز رئیس اتحادیه ی عایق های رطوبتی ساختمان شیراز هشدار داد که ایزوگام های نامرغوبی که در سطح شهر هستند ، باید جمع آوری شوند. به علت آمدن فصل پاییز حتما ایزوگام را از فروشگاه هایی که مجاز هستند ، خریداری کنید. بیش از ۹۰ درصد ایزوگام های بازار شیراز توسط تولیدکنندگان شهرستان دلیجان استان مرکزی تامین می شوند و فقط ۱۰ درصد از تولیدات ایزوگام استان در واحد های تولیدی سروستان ، مرودشت، شهرک صنعتی شیراز ، آباده تامین می شود. متاسفانه هنوز هم در سطح بازار شیراز ایزوگام های نامرغوبی دیده می شود. ۱۷۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب تحت پوشش اتحادیه ی اصناف معتقدند که ۱۵۰ واحد بدون پروانه نیز در این شهرستان در حال فعالیت هستند.

واحد های تولیدی ایزوگام فعال و غیر فعال در سطح استان شیراز وجود دارند که ۸ واحد از آنها به دلیل رکود اقتصادی غیر فعال و تغییر شغل داده اند.

ویژگی های ایزوگام مرغوب و نامرغوب

ایزوگام مرغوب در مقابل سرما و گرما مقاوم بوده و در دمای منفی ۱۱۰درجه سانتی گراد و ۱۲۰ درجه سانتی گراد مقاومت دارد . رکود اقتصادی  بر فعالیت های واحد های صنفی و اتحادیه ی عایق های رطوبتی تاثیر داشته و در حال حاضر متاسفانه بازار به دلیل مشکلات اقتصادی دچار رکود می باشد.

قیمت مواد اولیه ی ایزوگام مانند قیر در بازار که هر کیلو گرم هزار تومان می باشد ، باعث کاهش کیفیت ایزوگام های تولیدی شده و به همین دلیل تولید کنندگان ایزوگام مواد ارزان و ناخالصی مثل مازوت و پودر تالک را به ترکیبات خود اضافه کرده و از قیر کمتری در فرایند تولید استفاده می کنند که همین امر باعث پایین آمدن کیفیت ایزوگام ها می شود.

دلیل پایین آمدن کیفیت ایزوگام ها استفاده ی بیش از حد از مازوت در ترکیبات آن ه است. یکی از ویژگی های ایزوگام های بی کیفیت این است که چرب  بود  و دست را سیاه می کنند. رئیس اتحادیه ی اصناف هشدار داد که : واحد های صنفی از خرید ایزوگام های نامرغوب و غیر استاندارد جلوگیری کنند زیرا در صورت استفاده،  اتحادیه اقدام به جمع آوری این محصولات نامرغوب می کند.

ایزوگام نامرغوب در فصل پاییز

ایزوگام نامرغوب در فصل پاییز

نویسنده:cp

دسته‌بندی:اخبار

تاریخ : آبان ۱۹, ۱۳۹۶

ایزوگام نامرغوب در فصل پاییز
4.7 (93.33%) 3 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت