ایزوگام پشم شیشه

ایزوگام پشم شیشه از پیشگامان صنعت ایزوگام و از برندهای معروف و مرغوب در تولید عایق های رطوبتی از لحاظ کیفیت تولیدی، درایران می‌توان شرکت پشم شیشه را معرفی نمود .به لحاظ تولید عایق های رطوبتی (ایزوگام ) جزء اولین و بزرگترین شرکتها در این عرصه می‌باشد . به علاوه ، به عنوان یه واحد تولیدی مستقل در زمینه‌ی تولید عایق های حرارتی و صوتی در سطح بین المللی و البته استاندارد و توزیع این محصولات به بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است .

افتخارات و نشان استاندارد ایزوگام پشم شیشه

با پیشرفت های روز افزون، موفق به دریافت افتخارات و همچنین، نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه ی استاندارد اروپا در سال های متوالی شد . در سال ۱۳۴۶ با همکاری شرکت سنت گوبن فرانسه و اونرزکورنینگ آمریکا و با استفاده از دانش فنی متخصصین و به کارگیری فرآیند تل در مراحل تولیدی شرکت، وهدف تولید مواد اولیه مرغوب وتولید نمونه های مختلفی از ایزوگام‌های استاندارد و مرغوب موفق شد کالای تولیدی خود را با نام تجاری ایزوران به بازارتهران عرضه کند.

ادامه پیشرفت شرکت ایزوگام پشم شیشه

در ادامه ی مسیر پیشرفت شرکت ایزوگام پشم شیشه ، در سال ۱۳۵۰ با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده و همچنین احداث آزمایشگاه‌های مجهز و استفاده از دانش فنی متخصصین و مشاورین معتبر در این عرصه، توانست تولیداتی انبوه از این عایق رطوبتی پیش ساخته را برای اولین بار در ایران عرضه کند . در شیراز هم کارخانه ای با ظرفیتی بالغ بر ۶ میلیون متر مربع تاسیس نمود و در پی تقاضای بازار، کارخانه ای در سال ۱۳۸۳با طراحی منحصر به فرد و با نظارت یک شرکت اروپایی معتبر در منطقه ی اشتهارد کرج احداث کرد که احداث این شرکت تحولی عظیم در عرصه ی تولید ایزوگام در ایران گردید.

تمامی محصولات ایزوگام پشم شیشه با نشان استاندارد ملی و دارای تائیدیه‌ی کنترل کیفیت از مهندسین معتبر، به تمامی مناطق کشور،از سردترین تا گرم ترین نقاط ،به بازار فروش عرضه می شوند .

ایزوگام پشم شیشه

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : بهمن ۱, ۱۳۹۶

ایزوگام پشم شیشه
5 (100%) 2 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت