بهترین فصل برای نصب ایزوگام

بهترین فصل برای نصب ایزوگام

بهترین فصل برای نصب ایزوگام یکی از سوالاتی است که بیشتر مشتریان می پرسند و جواب آن علی رغم ساده بودن بسیار  مهم است.فصل تابستان بخصوص شهریور ماه بهترین زمان برای ایزوگام و قیر گونی با مقاومت بالا و کیفیت عالی می‌باشد. به دلیل اینکه هنگامی که سطحی را ایزوگام می‌کنند هر چه سطح خشکتر ، گرمتر و گرد و غبار کمتر و از چربیهای غیر پلیمری، رطوبت ، فضولات و مواد زاید به دور باشد، ایزوگام بهتر و راحت تر به آن می چسبد و به اصطلاح تبله نمی کند. تبله به قسمت هایی می گویند که هوا زیر آن رفته باشد و خوب نچسبند. در این روزها ایزوگام با دوامتر و ماندگارتر و عمر ایزوگام نصب شده ، بالاتر می رود.

چند نکته ی مهم برای نصب ایزوگام

با توجه به اینکه ایران دارای آب و هوایی 4 فصل می‌باشد و اینکه در کدام مناطق آب و هوایی می توان ایزوگام را نصب کرد ، توصیه می شود که برای نصب  ایزوگام  به نکات زیر توجه شود.

  • مناطقی که در ایران پر بارش هستند وعایق‌کاری سقف ساختمان‌هایی که نوسازند و در فصل تابستان به نازک کاری می رسند بسیار ضروری و مهم است.
  • بهترین دمایی که می توان ایزوگام را نصب کرد بین 15 الی 40 درجه سانتی گراد می‌باشد و این دما در منطقه های مختلف ایران متفاوت است.
  • وقتی که باران می بارد رطوبت ایجاد شده باعث می شود بین ایزوگام و سطحی که ایزوگام کردید ، خوب نچسبد و کیفیت ایزوگام نصب شده را کاهش دهد. پس هنگام بارش باران از نصب ایزوگام خودداری کنید.

ایزوگامی که در پشت‌بام استفاده می کنید هنگامی خوب و با دوام است و چسبندگی مناسبی را نشان می دهد که پشت‌بام ها خشک و بدون رطوبت و نم باشند. به همین دلیل بهترین فصل برای نصب ایزوگام کردن پشت‌بام ساختمان‌ها تابستان می‌باشد.

بهترین فصل برای نصب ایزوگام

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : آبان ۹, ۱۳۹۶

بهترین فصل برای نصب ایزوگام
4.5 (90%) 2 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت