تعویض ایزوگام

برای عایق‌کاری سقف ساختمان از ایزوگام استفاده می‌شود و با استفاده از این کار از آسیب هایی که رطوبت می‌تواند به ساختمان وارد کند جلوگیری می‌شود. همان طور که می‌دانید ایزوگام سقف پس از مدتی کهنه شد و از بین می‌رود به همین دلیل باید آن را ترمیم نمود. البته جنس ایزوگام به کار رفته در زمان این فرایند بسیار مهم است اما در هر صورت پس از مدتی ایزوگام کهنه می‌شود و باید آن را تعویض نمود. نکته مهم در تعویض ایزوگام روش کار است که اگر به خوبی انجام شود فرایند نوسازی ایزوگام بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود در غیر این صورت این فرایند می‌تواند بسیار مشکل باشد.

فهرست

تعویض ایزوگام‌های قدیمی

ایزوگام مصرفی بعد از مدتی کهنه می‌شود و کارایی خود را از دست می‌دهد. در این حالت ایزوگام کهنه باید تعویض شود تا رطوبت به ساختمان آسیب وارد نکند. تعویض ایزوگام فرایند پیچیده ای نیست به شرطی که توسط افراد متخصص انجام شود چرا که در غیر این صورت ممکن است در طول کار مشکلاتی به وجود بیاید که باعث صدمه دیدن ساختمان شود.

لزوم تعویض ایزوگام‌های قدیمی

گذشت زمان کیفیت ایزوگام را کاهش می‌دهد و مانند روزهای اولیه نمی‌تواند از ساختمان شما در مقابل رطوبت محافظت کند. این مشکل در صورتی که به آن توجه نشود می‌تواند در طولانی مدت آسیب‌های جدی ای به ساختمان وارد کند یا حتی باعث ریزش آن شود. به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به ساختمان بهتر است که ایزوگام کهنه و آسیب دیده را با ایزوگام جدید تعویض نمایید و با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه از ساختمان خود در مقابل آسیب‌های احتمالی محافظت کنید.

هزینه تعویض ایزوگام

جهت مشاوره و اعلام هزینه تعویض ایزوگام می‌توانید هم اکنون با مجموعه ایزوگام پایتخت تماس بگیرید. لیست قیمت روز ایزوگام با نصب و اجرا نیز در این بخش ارائه شده است.

تعویض ایزوگام

نویسنده:admin

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : خرداد ۱۰, ۱۳۹۸

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت