تولید ایزوگام | ایزوگام چگونه تولید می شود

نحوه تولید ایزوگام

تولید ایزوگام : ایزوگام یا عایق رطوبتی به گونه ای عایق آماده ضد نم گفته می شود که برای پوشاندن پشت‌بام ها و جلوگیری از نفوذ آب به کار می رود و مواد تشکیل دهنده آن نیز از فراورده های نفتی به دست می‌آید.

جالب است که بدانید عمر ایزوگام‌ها معمولا ده سال است و به علت سبکی و مقاومت بالا می توان به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل برای حفاظت از پشت‌بام ها و استخر ها و … به شمار رود.

 

جالب است که بدانید عمر ایزوگام‌ها معمولا ده سال است !

کارخانه تولید ایزوگام

مراحل تولید ایزوگام

بسته به نوع محصول ایزوگام شامل تک لایه‌یا دو لایه بودن آن پلی استر و تیشو وارد تشتک قیر می شود. پس از آن با مواد پرایمری یا همان قیر دمیده آغشته شده و ضخامت خروجی آن نیز توسط مجرای خروجی در بالای تشک قیر تنظیم می شود. سپس ورق آلومینیوم به لایه آغشته شده مواد وارد حوض اب می شود .

لایه پس از عبور از آب از بین غلطکهای سرد می گذرد و در مرحله بعد پلاستیک پشته لایه به آن اضافه می شود و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره‌سازی می شود . این آسانسور به طور موقت لایه را در دستگاه ذخیره می کند و مانع از توقف تولید می شود . در این بین نیز فن های خشک کننده مراحل خشک کردن ایزوگام را انجام می دهند .

تولید ایزوگام

در مرحله آخر تولید ایزوگام ،عایق رطوبتی (ایزوگام) وارد رول کن می شود و رول ها یا توپ هایی مخروطی مانند به طول ده متر تولید می شود. و در مرحله آخر تولید ایزوگام پس از انجام این مرحله لایه بریده شده و توسط پرتاب کننده به بیرون پرتاب می شود .

تولید ایزوگام | ایزوگام چگونه تولید می شود

نویسنده:admin

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : بهمن ۲۶, ۱۳۹۷

تولید ایزوگام | ایزوگام چگونه تولید می شود
4.9 (97.14%) 7 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت