خطرات احتمالی در نصب ایزوگام

تمامی کارگران حرفه‌های ساختمانی از جمله نیروهای فعال در زمینه نصب ایزوگام ،در صورتی که نکات ایمنی را رعایت نکنند ،ممکن است با خطرات ناشی از  سوختگی و حتی مرگ مواجه شوند..همان طور که میدانید اجرای مراحل نصب ایزوگام ایزوگام فقط شامل محیط‌های مسطح و باز مانند سقف پشت‌بام‌ها و… نیست و گاهی در یک فضای کوچک و محدود نیز مثل جدار داخلی یک مخزن یا دیوار بتنی حفر شده در زمین و … نصب ایزوگام ضروری است.

فهرست

رعایت نکات ایمنی در نصب ایزوگام

در صورت عدم توجه به نکات ایمنی عایق‌کاری در چنین محیط هایی احتمال بروز حادثه چندین برابر خواهد شد.  زیرا یکی از رایج ترین اتفاقات در حین ایزولاسیون جدا شدن مشعل از کپسول گاز است.اگر اتصال شلنگ ازمشعل جدا شود،گاز کپسول به سرعت در محیط پخش شده و احتمال خطر انفجار بالا میرود.

استفاده از نصاب با تجربه برای نصب ایزوگام

متاسفانه در مواقع بروز حادثه خروج از اینگونه فضاهای بسته مثل: جدار‌های داخلی یک مخزن یا دیوار‌های بتنی حفر شده در زمین بسیار دشوار و یا شاید غیر ممکن باشد. شما باید در کمترین زمان ممکن اقدامات پیشگیرانه و ایمنی را انجام دهید تا این حادثه به مرگ ناشی از سوختگی ختم نگردد.برای بالا بردن سطح ایمنی در چنین فضاهایی حضور نیروی‌های ناظر در محل کار ،با در دست داشتن کپسول آتشنشانی برای خاموش کردن شعله‌های احتمالی در صورت بروز خطر و یا  بستن کپسول گاز در مواقع لزوم، الزامی است.

همچنین بهتر است از  نیروی نصاب و متخصص این کار استفاده کنید تا  در صورت بروز حادثه‌ی احتمالی  خود را جمع کرده و بر روی زمین بشیند تا کمترین صدمه در حین تماس با شعله آتش متوجه‌ی او باشد.

خطرات احتمالی در نصب ایزوگام

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : خرداد ۱۰, ۱۳۹۸

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت