عایق کاری باغچه

روش عایق کاری باغچه

عایق کاری باغچه : با ازدیاد جمعیت و ایجاد آسمان خراش ها به جای خانه های سنتی در کلانشهرها و با همت ایزوگام پایتخت و سابقه چندین ساله در زمینه عایق کاری و ایزولاسیون فضاهایی در آپارتمان  همچون بالکون ، حیاط و پشت بام برای ایجاد باغچه ،شرایط را برای علاقه مندان به باغ داری و گل و گیاه فراهم کرده است .

عایق کاری باغچه

شرکت ایران ایزوگام عدم رطوبت و نم را  تضمین می کنند .زیرا وجود رطوبت و نم ، آب باران و نشت به هنگام آبیاری مشکلات فراوانی برای ساختمان ایجاد می کند .ایزولاسیون باغچه با ایزوگام از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر بوده  و در این امر متناسب با سلیقه مشتری از ایزوگام ساده ،ایزوگام فویلدار و ایزوگام سنگ ریزه در رنگهای متنوع استفاده می شود .

ایزولاسیون و عایق کاری باغچه ها

در ایزولاسیون باغچه های بزرگ بر روی پشت بام اماکن ،بعد از سیمانکاری و قبل از مرحله ایزوگام کاری ،اجرای قیرگونی الزامیست.

روش  قیر گونی فضاهایی که آب و رطوبت در آن محبوس می شود، همچون باغچه ایجاد شده در پشت بام، به صورت ۲ لایه ی ضربدری برای اطمینان از مسدود  بودن تمامی راه های نفوذ آب به قسمت های پایینی می باشد. در کل ایزولاسیون باغچه با اجرای ۲ لایه قیر گونی با قیر ۶۰تا ۷۰ انجام می شود که گونی بنگال نسبت به  ایزوگام کاری از کیفیت بهتری برخوردار است .

عایق کاری باغچه

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : آذر ۱۹, ۱۳۹۶

عایق کاری باغچه
4.8 (95%) 4 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت