عایق کاری رطوبتی ساختمان

عایق کاری رطوبتی ساختمان با قابلیت انعطاف پذیری بالا مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که می دانید از قرن ها پیش از قیر به عنوان متداول ترین روش پوشش دهی کف استفاده می شود و این نوع پوشش رایج ترین نوع پوشش دهی می باشد اما به دلیل این که این روش بسیار دشوار وسخت بوده و مستلزم  صرف زمان زیادی می باشد حتی مواد تهیه شده از قیر هم توانسته اند تغییر اندکی در دشواری این عمل ایجاد کنند.

همان طور که مستحضر هستید برای انجام عمل قیرگونی باید قیر را تا دمای ۲۰۰ درجه ی سانتیگراد حرارت داد و با این درجه حرارت انجام عمل قیرگونی بسیار دشوار می باشد. این امولسیونهای ساخته شده با درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار میگیرند ودشواری حرارت بالا را ندارند.

این امولسیونهای نفتی تنها دارای ۵۰% قیر می باشند و با سفت شدن این امولسیونها آب موجود دران تبخیر میشود وقیر موجود در آن باقی می ماند وسفت میشود همانطور که اشاره کردیم این عایق ها دارای قابلیت انعطاف پذیری پس از سفت شدن می باشند..

مهمترین ویژگی این امولسیونها ایجاد کردن لایه ی نازکی از عایق با قابلیت انعطاف پذیری می باشد. از ویژگی های مهم این عایق جدید به موارد فوق میتوان اشاره کرد:

ویژگی های عایق کاری رطوبتی ساختمان

۱- این نوع عایق فاقد آلودگی و آسیب فیزیکی می باشد.

۲- استفاده و کاربرد آن نسبت به قیر وسایر موارد بسیار آسان می باشد.

۳- این نوع عایق قابلیت رنگ پذیری دارد.

۴- عدم وجود خطر آتش سوزی در این نوع عایق.

۵- نسبت به سطوح مختلف دارای قدرت چسبندگی بالایی می باشند و به سطح مختلف می چسبند.

ما در این مقاله  به معرفی عایق کاری رطوبتی ساختمان و عایق های از قبل ساخته شده و پیش ساخته و پس از آن به عایق جدیدی که از رزینهای اکریلاتی که محلول درآب هستند پرداخته ایم.

عایق کاری رطوبتی ساختمان

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : مهر ۲۲, ۱۳۹۶

عایق کاری رطوبتی ساختمان
5 (100%) 3 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت