عایق کاری سقف با ایزوگام

عایق‌کاری سقف با ایزوگام

عایق‌کاری سقف با ایزوگام : محصولات استاندارد شرکت های معتبر ایزوگام همچون دلیجان و شرق ، بام گام عایق و …..، علاوه برعایق‌کاری و  بالابردن سطح کیفیت کار و ایمنی ساختمان ،در بازسازی  و تعویض عایق رطوبتی کهنه ،ایزوگام کاری مکان های ضروری وعایق‌کاری دیوارها،کف و پشت‌بام و …نقش چشمگیری دارند .

عایق‌کاری سقف با ایزوگام مرغوب

عایق‌کاری سقف با ایزوگام مرغوب و استاندارد علاوه بر اینکه از ورود نم و رطوبت جلوگیری می کند ،در استحکام و افزایش طول عمر سازه نیز نقش به سزایی دارد . همچنین شرکت ایران ایزوگام با به کارگیری ماهرترین نیروهای فعال در قم ، البرز و تهران در زمینه ی نصب ایزوگام و رعایت نکات فنی و ایمنی، بهترین خدماتی همچون نصب ایزوگام دیوارهای ساختمان و بدنه ،قیر گونی حمام ،کف ساختمان و گلخانه ،اجرای ایزوگام مخصوص ،فروش ایزوگام مرغوب دلیجان را به صورت تضمینی و در کمترین زمان به مشتریان خود ارائه می دهد .

استفاده نکردن از ایزوگام نامرغوب

شرکت ایران ایزوگام درعایق‌کاری  به هیچ وجه از ایزوگام  غیر استاندارد و بی کیفیت استفاده نمی کند ،زیرا به مرور زمان با ورود رطوبت در ساختمان ، باعث از بین رفتن سازه می شوند و این امر کاهش کیفیت کار و نارضایتی مشتری را در پی دارد .

عایق کاری سقف با ایزوگام

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : آذر ۲۰, ۱۳۹۶

عایق کاری سقف با ایزوگام
5 (100%) 3 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت