عایق کاری پایه ستون ها

فهرست

روش‌های عایق‌کاری پایه ستون ها

پایه ستون‌ها به دلیل طرز قرار گرفتنشان  در سازه‌ها (معمولا به صورت عمودی )وتحمل بارهای  ناشی از طبقات بالایی بسیار حائز اهمیت می‌باشند. از این رو عایق‌کاری و حفاظت در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی ناشی از رطوبت هوا، عاملی مهم در نگهداری پایه ستون‌های ساختمان می‌باشد.روش عایق‌کاری متناسب با نوع ستون به کار رفته در سازه‌ها،متفاوت است. ستون‌های فلزی بیشتر در معرض زنگ زدگی و خوردگی هستند و فقط با روش قیر گونی عایق‌کاری می‌شوند.

عایق‌کاری پایه ستون ها ی بتنی

ستون‌های بتنی نسبت به ستون‌های فلزی دوام بیشتری دارند و با ایزوگام ساده – به دلیل صرفه اقتصادی نسبت به انوع فویلدار ایزوگام – عایق‌کاری می‌شوند. در این برخی موارد عایق رنگی هم به کار می‌رود ولی به مرور زمان خاصیت خود را از دست می‌دهد و نمی‌تواند در برابر نم و رطوبت مقاومت کند. باید به این نکته نیز توجه داشت که استفاده از عایق استاندارد همچون ایزوگام دلیجان در عایق‌کاری ستون‌ها امری مهم است، زیرا به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند می‌توانند از خوردگی و پوسیدگی ستون‌ها در بلند مدت جلوگیری کنند.

خدمات ایزوگام پایتخت

از این رو شرکت ایزوگام پایتخت آمادگی کامل متخصصین خود را در زمینه‌ی اجرای عایق‌کاری  سازه هایی در مواردی همچون  پایه ستون‌ها و زیر ساختمان، سقف و دیوار‌ها اعلام می‌کند.

عایق کاری پایه ستون ها

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : خرداد ۴, ۱۳۹۸

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت