نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی

نحوه نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی

نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی : اجرای ایزولاسیون بر روی مصالح ساختمانی پیش ساخته همچون ایرانیت (ورق موجدار )و شیروانی ، بخصوص در مناطق شمالی کشور به دلیل بارش فراوان و پوسیدگی ناشی از بارش و رطوبت ، بسیار حائز اهمیت است.

آموزش نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی

ایرانیت از سیمان تشکیل شده که به واسطه آن دارای استحکام بسیار بالایی می‌باشد و از این رو برای پوشش سقف انبارها و اتاقک ها به کار می رود .ولی عایق‌کاری سطح آن به دلیل ناهموار بودن بسیار مشکل است .شیروانی از فلز (گالوانیزه ) تشکیل  شده و نصب ایزوگام بر روی آن به مراتب ازعایق‌کاری  ایرانیت سخت تر می‌باشد.

نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی

تنها تفاوت ایرانیت و شیروانی در مواد تشکیل دهنده و نحوه ی عایق‌کاری آن‌هاست . برای عایق‌کاری بر روی سطح ایرانیت ، بعد از نصب ایرانیت ، تمام فرورفتگی های سطح  را با ملاتی از ماسه و سیمان پر می‌کنند و سطح کار صاف و یک دست می شود  و بعد از خشک شدن ملات یک لایه قیر برای چسبندگی بر روی آن می ریزند و سپس ایزوگام می‌کنند .اما در عایق سطح شیروانی به دلیل فلزی بودنش ،ملات ماسه و سیمان به آن نمی چسبد از این رو ، روی سطح سازه روکش PIC   یا تور مرغی به کار می برند تا ملات به سطح شیروانی بچسبد و اجرای ایزوگام امکان پذیر باشد .

قیمت ایزوگام با نصب

جهت اطلاع از قیمت ایزوگام و سفارش خرید و نصب ایزوگام می توانید همین حالا با مجموعه ایزوگام پایتخت تماس گرفته و از مشاوره

نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی

نویسنده:cp

دسته‌بندی:مقالات تخصصی

تاریخ : آذر ۲۷, ۱۳۹۶

نصب ایزوگام بر روی ایرانیت و شیروانی
5 (100%) 5 votes

اطلاعات تماس

09193479361

ایزوگام پایتخت